MENU

Kariéra

Přidej se ke špičce v průmyslové automatizaci

Před více jak 30 lety jsme vstoupili do oblasti, která nezná limity, neustále hledá a vyvíjí zařízení i obří celky, které pomáhají firmám růst, zlepšovat, zrychlovat a zpřesňovat výrobu a napomáhá humanizaci namáhavé a stereotypní lidské práce.

 

Od té doby

...naše rodinná společnost doznala značného a mnohdy explozivního rozvoje, který si vyžadovalo zrychlování trendu zavádění automatizací ve všech průmyslových oborech. Od našich skromných počátků jako ryze obchodní společnost jsme se tak mnohonásobně rozrostli a dnes je nás dobrých 130 profesionálů a parťáků, kteří se nebojí pustit do nejnáročnějších projektů jak v oblasti automatizace, tak i v oboru vzduchotechniky. V současnosti jsme jedním z největších integrátorů průmyslových automatizací v ČR i v Evropě.

 

 

Linka na paletizaci kartónových krabic

​​​​​​

Středisko konstruktérů firmy TEMEX

Vždy jsme se snažili

...nabídnout našim lidem nejen kvalitní a trvalé zaměstnání, ale také příjemné prostředí, kde se na valnou část dne ocitají takříkajíc „doma“. Proto pravidelně investujeme nemalé prostředky do komfortních a moderních interiérů, postavili jsme nové budovy a kompletně zrekonstruovali ty starší, snažíme se co nejvíce sledovat a využívat nové trendy v technologiích, a i touto cestou motivovat zaměstnance k neustálému vzdělávání a zájmu o to nejnovější v našem oboru. 

Už dávno jsme přišli na to, že kvalita a soudržnost týmu není vždy postavena jen na exaktních znalostech. Právě proto hledáme uchazeče, kteří přináší nové nápady a impulzy pro další rozvoj firmy, jsou nám hodnotově blízcí, týmově orientovaní a těší se na stále nové příležitosti k tomu vyniknout v tomto dynamickém oboru.

 

Jste student? Nastartujte svou kariéru u nás. 
Žákům i studentům nabízíme možnost spolupráce již v průběhu studia. Znalosti získané ze školy můžete propojit s praxí prostřednictvím odborných stáží, exkurzí či brigád nebo závěrečných prací.

Tlačítko Podívej se, koho právě hledáme
 

OČIMA NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ

img

„Konstruktér v TEMEXU není jen součástí uzavřené skupiny v rámci konstrukčního oddělení, ale úzce spolupracuje s návaznými profesemi při realizaci projektu a tím dostává komplexní náhled nejen v oboru konstrukce, ale i v návrhu elektro a řízení stroje, řešení bezpečnosti, tvorbu SW, vlastní oživení a provoz navrženého stroje. Právě různorodost práce nutí konstruktéra se neustále sebevzdělávat a tím držet krok aktuálním trendy v průmyslové automatizaci.“

Ondřej Bezděk
Konstruktér JÚS

img

„Mou největší zálibou vždy bylo cestování. Bála jsem se, že prací v TEMEXU na cestování nebude čas. Nakonec se ovšem spojila záliba s prací. Díky mé práci můžu jezdit na služební cesty do různých koutů světa jako je Čína, USA, Mexiko a mnoho dalších.“

Jana Smolková - Legerská
Programátorka PLC

img

„Ve firmě TEMEX jsem si rozšířil vzdělání ohledně programovaní CNS strojů. Jsem rád, že mám možnost pracovat ve velké, stále se rozvíjející firmě. Líbí se mi čisté pracovní prostředí a práce s moderními technologiemi a stroji.“

Daniel Polášek
Obráběč CNC strojů