MENU

Regulované pohony

Regulované pohony

Pohony, ať už se jedná o regulované pohony s frekvenčními měniči pro malé ventilátory, nebo s frekvenčními měniči pro pohon několikatunového jeřábu, vám odborně zrealizují naši inženýři ze střediska regulovaných pohonů.

5
Specializovaných pohonářů
30 let
Zkušeností

 

Poskytujeme rozsáhlé služby v oblasti návrhu, projektování a parametrizace elektrických regulovaných pohonů. Tyto služby zahrnují komplexní návrh elektrického pohonu, projektové a dílenské zpracování. Dále pak správnou parametrizaci a uvedení do provozu vybraného typu frekvenčního měniče nebo stejnosměrného měniče.

Svoji činnost zaměřujeme především na produkty firmy Siemens, jako jsou měniče produktových skupin Sinamics, Micromaster a Masterdrives, a to jak při řešení jednomotorových, tak i vícemotorových zapojení.

Značné a dlouhodobé zkušenosti máme i se speciálními servopohony Sinamics S120, Simotion a Simodrive, které jsou určené pro řešení náročných víceosých úloh.

Zajišťujeme nepřetržitý servis a školení v oblasti elektických regulovaných pohonů. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s průmyslovými pohony velkých výkonů, od těch jednodušších, až po řešení složitých regulačních struktur.

Dle požadavků zákazníka pracujeme i s měniči jiných světových výrobců. Naše firma rovněž zajišťuje nepřetržitý servis u zákazníka. Pro pořádání odborných školení v oblasti el. regulovaných pohonů máme k dispozici moderně vybavenou učebnu včetně testovacích stanovišť.

 

 

imageSINAMICS S120

 

imageSIMOTICS M

Nižší systémové náklady a krátká doba návratnosti.

Synchronní reluktanční motory v kombinaci s vysoce výkonnými měniči Sinamics S120

Firmware V4.8 umožňuje převodníkům Sinamics S120 pracovat se synchronními reluktančními motory Simotics, což jim dovoluje těžit z komplexních funkcí modulárního portfolia produktů S120. Nová licence pro regulaci reluktance Sinamics používaná v kombinaci s moduly Sinamics Booksize Modules znamená, že nyní je možné přesné řízení pohonu až do úplného klidového stavu se snímačem polohy i bez něj.

Synchronní reluktanční motory v kombinaci s výkonnými měniči Sinamics S120

Sinamics DCP s výkonem škálovatelným až do 480 kilowattů

Měnič DCP DC Sinamics je škálovatelný od 30 kW do 480 kW. Vysoká spínací frekvence zajišťuje, že jednotka nezabírá mnoho místa. Měnič DC/DC lze použít jak pro průmyslové, tak i pro vícegenerační aplikace v sektoru obnovitelných energií.

Měnič DCP DC Sinamics