MENU

Proč k nám

Čím si zaměstnance hýčkáme

Dlouhodobě se snažíme být takovým zaměstnavatelem, na kterého se naši lidé mohou spolehnout. I proto jdeme cestou tvorby příjemného pracovního prostředí, kde se budou zaměstnanci cítit dobře a chodit do práce rádi. Vedle toho pro své zaměstnance nabízíme řadu benefitů, zaměřených jak na volnočasové aktivity, tak i na vyvážený osobní a pracovní život.

 

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

benefit - flexibilní pracovní doba

FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

V kancelářích musíme být od 8:00 do 14:00. Zbytek už je na Vás, jen si musíte pohlídat splnění měsíčního pracovního fondu.

benefit - férové odměny

FÉROVÉ ODMĚNY

Za nadstandartní výkony se můžeš těšit na nadstandartní bonusy, jako třeba podíly na zisku ze zakázek, odměny za přesčasy, výkonová ohodnocení.

benefit - osobní rozvoj

OSOBNÍ ROZVOJ

Máš-li chuť se posovat ve svém oboru dále, rádi ti v tom pomůžeme. Jazykové i odborné vzdělávací kurzy jsou určitě něco, co ti rádi poskytneme.

benefit - cafeterie

CAFETERIE

Na kulturu, sport, relax, zdraví nebo rekreaci můžeš čerpat body z Benefitky nebo Multisportka. U nás ji dostane každý.

benefit - zaměstnanevké akce

ZAMĚSTANANECKÉ AKCE

Rádi spolu pracujeme a rádi se spolu i bavíme. Pořádáme majálesy, plesy, vánoční večírky, vodu, kola i třeba golfové turnaje. Každý je vítán, srandy si užijeme až až…

benefit - příspěvek na stravování

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

Dotaci na stravu mají u nás všichni, a i když nemáme svou vlastní kantýnu, není problém si zajít na oběd do řady okolních restaurací s příjemnými cenami poledního menu.

benefit - sick days

SICK DAYS

Pořebujete náhle volno k řešení své krátkodobé pracovní neschopnosti či zdravotní indispozice? Poskytneme Vám placené zdravotní volno na zotavenou. Poskytnutím tohoto benefitu se neovlivňuje nárok čerpání řádné dovolené.

benefit - auto a služební telefon

SLUŽEBNÍ AUTO A TELEFON + PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU

Spousta pozic má k dispozici od začátku služební auto k osobnímu využití, a to už může být příjemné zjednodušení dopravy. Mobilní telefon je standardem. Zaměstnanci bez služebního auta mohou požádat o finanční příspěvek na cestovní náklady.

benefit - mimořádné bonusy

MIMOŘÁDNÉ BONUSY

Kdy všichni táhneme za jeden provaz a firma šlape, určitě se dočkáte nezanedbatelných vánočních, prázdninových i výročních bonusů.

benefit - bike friendly

BIKE FRIENDLY

Vášniví cyklisté jsou u nás vítání. Chceš-li jezdit do práce na kole, určitě najdeme bezpečné místo pro tvého jednostopého miláčka.

benefit - náborový příspěvek

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Jsou pozice a specialisté, kteří se nám opravdu těžce hledají. Proto nové zájemce z těchto kategorií podporujeme náborovým bonusem už na začátku.

benefit - zaměstnanec roku

ZAMĚSTNANEC ROKU

Mimořádní pracanti mají být za své pracovní výkony náležitě oceněni. Každý rok týmy vyhodnocujeme a vyhlašujeme ty nejpilnější z nás.

 

 ZÁZEMÍ A PROSTORY

Jak se postupně rozrůstáme počtem zákazníků, zakázek a zaměstnanců, tak se rozrůstáme i počtem budov. Dnes máme už čtyři a jejich pracovní prostředí se snažíme přizpůsobovat době a moderním trendům. Starší prostory se postupně „omlazují“ a nové už stavíme podle nejnovějších standardů.
Samozřejmostí je profesionální vybavenost prostor pro práci. Celá firma je kompletně pokrytá vlastní Wi-Fi sítí, zasedací místnosti disponují nejmodernější komunikační technikou, moderní technologické vybavení pro práci od nás samozřejmě dostanete hned při nástupu.
Uvědomujeme si, že v práci trávíme třetinu dne, proto se neustále snažíme pracoviště našich zaměstnanců zpříjemňovat. Na každé budově máme relax zónu s vybavenou kuchyňkou, kde si můžeš sníst oběd, nebo vypít kávu s kolegy.

Tlačítko Podívej se k nám

 

robotizace


Klikni vedle, jestli nehledáme právě tebe.