MENU

Proč k nám

Čím si zaměstnance hýčkáme

Dlouhodobě se snažíme být takovým zaměstnavatelem, na kterého se naši lidé mohou spolehnout. I proto jdeme cestou tvorby příjemného pracovního prostředí, kde se budou zaměstnanci cítit dobře a chodit do práce rádi. Vedle toho pro své zaměstnance nabízíme řadu benefitů, zaměřených jak na volnočasové aktivity, tak i na vyvážený osobní a pracovní život.

 

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Konstruktér JÚS

FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

V kancelářích musíme být od 8:00 do 14:00. Zbytek už je na Vás, jen si musíte pohlídat splnění měsíčního pracovního fondu.

Konstruktér JÚS

FÉROVÉ ODMĚNY

Za nadstandartní výkony se můžeš těšit na nadstandartní bonusy, jako třeba podíly na zisku ze zakázek, odměny za přesčasy, výkonová ohodnocení.

Programátor automatizace PLC

OSOBNÍ ROZVOJ

Máš-li chuť se posovat ve svém oboru dále, rádi ti v tom pomůžeme. Jazykové i odborné vzdělávací kurzy jsou určitě něco, co ti rádi poskytneme.

Konstruktér JÚS

CAFETERIE

Na kulturu, sport, relax, zdraví nebo rekreaci můžeš čerpat body z Benefitky nebo Multisportka. U nás ji dostane každý.

Konstruktér JÚS

ZAMĚSTANANECKÉ AKCE

Rádi spolu pracujeme a rádi se spolu i bavíme. Pořádáme majálesy, plesy, vánoční večírky, vodu, kola i třeba golfové turnaje. Každý je vítán, srandy si užijeme až až…

Konstruktér JÚS

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

Dotaci na stravu mají u nás všichni, a i když nemáme svou vlastní kantýnu, není problém si zajít na oběd do řady okolních restaurací s příjemnými cenami poledního menu.

Konstruktér JÚS

STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ I BUDOUCNOST

Nejsme na trhnu žádní nováčci a hlavně – náš obor má obrovskou budoucnost. Určitě se nemusíš bát, že by ses u nás nudil – hromadu práce máme stabilně po celý rok.

Konstruktér JÚS

SLUŽEBNÍ AUTO A TELEFON

Spousta pozic má k dispozici od začátku služební auto k osobnímu využití, a to už může být příjemné zjednodušení života. Mobilní telefon je standardem.

Konstruktér JÚS

MIMOŘÁDNÉ BONUSY

Kdy všichni táhneme za jeden provaz a firma šlape, určitě se dočkáte nezanedbatelných vánočních, prázdninových i výročních bonusů.

Konstruktér JÚS

BIKE FRIENDLY

Vášniví cyklisté jsou u nás vítání. Chceš-li jezdit do práce na kole, určitě najdeme bezpečné místo pro tvého jednostopého miláčka.

Konstruktér JÚS

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Jsou pozice a specialisté, kteří se nám opravdu těžce hledají. Proto nové zájemce z těchto kategorií podporujeme náborovým bonusem už na začátku.

Konstruktér JÚS

ZAMĚSTNANEC ROKU

Mimořádní pracanti mají být za své pracovní výkony náležitě oceněni. Každý rok týmy vyhodnocujeme a vyhlašujeme ty nejpilnější z nás.

 

 ZÁZEMÍ A PROSTORY

Jak se postupně rozrůstáme počtem zákazníků, zakázek a zaměstnanců, tak se rozrůstáme i počtem budov. Dnes máme už čtyři a jejich pracovní prostředí se snažíme přizpůsobovat době a moderním trendům. Starší prostory se postupně „omlazují“ a nové už stavíme podle nejnovějších standardů.
Samozřejmostí je profesionální vybavenost prostor pro práci. Celá firma je kompletně pokrytá vlastní Wi-Fi sítí, zasedací místnosti disponují nejmodernější komunikační technikou, moderní technologické vybavení pro práci od nás samozřejmě dostanete hned při nástupu.
Uvědomujeme si, že v práci trávíme třetinu dne, proto se neustále snažíme pracoviště našich zaměstnanců zpříjemňovat. Na každé budově máme relax zónu s vybavenou kuchyňkou, kde si můžeš sníst oběd, nebo vypít kávu s kolegy.

Tlačítko Podívej se k nám

 

robotizace


Klikni vedle, jestli nehledáme právě tebe.