Automatizace

Automatizace
25
Programátorů, specialistů na automatizaci
150
Projektů na automatizaci uděláme ročně

 

Automatizace optimalizuje procesy tím, že snižuje potřebu lidských zdrojů, zkracuje čas potřebný na realizaci činnosti, snižuje chybovost a eliminuje množství manuálně vykonávaných rutinních činností.

Společnost TEMEX již od počátku svého působení na trhu automatizace průmyslových procesů nabízí specifická zákaznická řešení. Jsme tradičním a dlouhodobým partnerem firmy SIEMENS v oblasti automatizace. Spojení s tímto silným partnerem je jedním z důvodů, proč se z nás stal vyhledávaný specialista ve vybraných průmyslových odvětvích. Bohatá škála referencí je potvrzení našich znalostí a zkušeností, které umožní realizovat Vaše požadavky v krátkém čase a v nejvyšší kvalitě.

Osvojené know-how z mnoha různorodých průmyslových technologií nám umožnilo vyvinout standardizovaná řešení a postupy také pro automatizované systémy řízení, včetně měření a regulace. Máme tak možnost realizovat Váš projekt okamžitě, podle standardizovaných pravidel a postupů, a to bez ohledu na jeho náročnost, ať už se jedná o řízení jednoduchého stroje, vizualizaci procesů, či o automatizaci rozsáhlé technologie. Práce našich špičkových odborníků (nejen v oboru automatizace) a dodržování standardů zaručuje Vám, našim partnerům, nejen rychlé oživení a spuštění technologie do provozu, ale snižuje i nároky na následnou správu a údržbu.

 

Platformy které využíváme:

  • Pro řízení technologických procesů standarně používáme systémové prostředky firmy SIEMENS. Na přání zákazníka instalujeme řídicí systémy i jiných firem (Mitsubishi, Omron, Alen Bradley.
  • Na vizualizace používáme WinCC, Control Web.
  • Preferujeme roboty Fanuc, Kuka, Stäubli, Omron, ABB.

 

 

imageTým programátorů

imageSimatic S7 - 1500

image

robotizace

V čem jsme opravdu dobří?

  • Zakládání, nebo odebírání dílů
  • Robotická paletizace a depaletizace
  • Kamerové kontrolní systémy
  • Automatizovaná pracoviště na kontrolu těsnosti kapalin a plynů
  • Linky na kompletaci dílů pro automobilový průmysl