MENU

Automatizace

Automatizace
25
Programátorů, specialistů na automatizaci
150
Projektů na automatizaci uděláme ročně

 

Automatizace optimalizuje procesy tím, že snižuje potřebu lidských zdrojů, zkracuje čas potřebný na realizaci činnosti, snižuje chybovost a eliminuje množství manuálně vykonávaných rutinních činností.

Společnost TEMEX již od počátku svého působení na trhu automatizace průmyslových procesů nabízí specifická zákaznická řešení. Jsme tradičním a dlouhodobým partnerem firmy SIEMENS v oblasti automatizace. Spojení s tímto silným partnerem je jedním z důvodů, proč se z nás stal vyhledávaný specialista ve vybraných průmyslových odvětvích. Bohatá škála referencí je potvrzení našich znalostí a zkušeností, které umožní realizovat Vaše požadavky v krátkém čase a v nejvyšší kvalitě.

Osvojené know-how z mnoha různorodých průmyslových technologií nám umožnilo vyvinout standardizovaná řešení a postupy také pro automatizované systémy řízení, včetně měření a regulace. Máme tak možnost realizovat Váš projekt okamžitě, podle standardizovaných pravidel a postupů, a to bez ohledu na jeho náročnost, ať už se jedná o řízení jednoduchého stroje, vizualizaci procesů, či o automatizaci rozsáhlé technologie. Práce našich špičkových odborníků (nejen v oboru automatizace) a dodržování standardů zaručuje Vám, našim partnerům, nejen rychlé oživení a spuštění technologie do provozu, ale snižuje i nároky na následnou správu a údržbu.

 

Platformy, které využíváme:

  • Pro řízení technologických procesů standarně používáme systémové prostředky firmy SIEMENS. Na přání zákazníka instalujeme řídicí systémy i jiných firem (Mitsubishi, Omron, Alen Bradley).
  • Na vizualizace používáme WinCC, Control Web.
  • Preferujeme roboty Fanuc, Kuka, Stäubli, Omron, ABB.

 

 

imageAutomatizace se neobejde bez týmu programátorů

imageAutomatizace se neobejde bez řídicích systémů (Simatic S7-1500)

imageAutomatizace se neobejde bez manipulátorů (robot Fanuc)

robotizace

V čem jsme opravdu dobří?

  • Zakládání, nebo odebírání dílů
  • Robotická paletizace a depaletizace
  • Kamerové kontrolní systémy
  • Automatizovaná pracoviště na kontrolu těsnosti kapalin a plynů
  • Linky na kompletaci dílů pro automobilový průmysl