MENU

Představení firmy TEMEX

Představení firmy TEMEX

image

image

PROFIL SPOLEČNOSTI

Založení firmy TEMEX, spol. s r.o. se datuje k 2. prosinci roku 1991 minulého století. Jsme ryze česká společnost podnikající v Ostravě-Vítkovicích v místě, které má více než stopadesátiletou tradici v hutní a strojní výrobě.

Původním záměrem byla obchodně technická činnost v oblasti automatizace a vzduchotechniky. V podstatě u těchto činností zůstala firma dodnes, jen se rozrostla a rozšířila pole působnosti o příbuzné obory. 

Zaměstnáváme přes 140 lidí a naše roční tržby přesahují 0,5 miliardy korun. V současnosti působíme v oblasti průmyslové automatizace, výroby strojů, montážních linek, dodávek vzduchotechniky a klimatizací. Své produkty dodáváme nejenom na území ČR, ale také ve státech EU, USA, Mexiku, Rusku a Číně. Největší podíl zakázek směřuje do oblasti automobilového průmyslu.

 

POSLÁNÍ A STRATEGIE

POSLÁNÍ

Chceme nacházet, vyvíjet a realizovat taková technická řešení, která povedou ke zvýšení efektivity výroby a zkvalitnění pracovního prostředí.

 

STRATEGIE

Naše strategie stojí na dlouholetých získaných znalostech, zkušenému týmu a kvalitnímu zázemí.

"Svým zákazníkům nabízí společnost TEMEX ověřené řešení na základě svých referencí. Neustále sledujeme vývoj a nejnovější technické trendy. Díky našim zkušenostem a touhy nalézat nová řešení vyvíjíme moderní technologie, které jsou pro zákazníka spolehlivé a dlouhodobě efektivní. Tato strategie nám umožňuje vytvářet pevné a dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky."

                                                                                                                             ING. ROMAN VYBÍRAL, jednatel společnosti TEMEX

NAŠI ZÁKAZNÍCI

ABB, MAHLE BEHR, CROMODORA WHEELS, DURA AUTOMOTIVE, GATES, HANON, HILTI, HYUNDAI, KSR INDUSTRIAL, MAXION WHEELS, MOBIS, P-D REFRACTORIES, PRICOL (PMP PAL), ROCKWOOL, STANT MANUFACTURING, TRANSYS