MENU

Inteligentní robotická paletizace, depaletizace a manipulace

13.7.2021

Využívejte lidský potenciál efektivněji a stereotypní manipulační činnosti nechte na vyspělé technice. A to nejen skládání a vykládání, ale i vnitropodnikovou přepravu.

                                      Inteligentní robotická paletizace, depaletizace a manipulace

 

Efektivní a flexibilní manipulace s výrobky je ekonomickým cílem mnoha společností. Plně automatické robotické systémy TEMEX pro paletizaci a depaletizaci jsou účinným řešením pro zajištění kontinuálních výrobních procesů.
 

Navíc mohou být procesy paletizace a depaletizace kombinovány v jednom pracovišti a zahrnovat i další manipulační kroky, jako je zakládání, navěšování, nebo třeba čtení dat ze štítků.
 

Kromě vysoké dynamiky tak získáte konstantní výkon a bezpečnost, bez ohledu na denní dobu, prostředí, velikost i hmotnost produktu, i jistotu šetrného zacházení s produktem.
 

• TEMEX v této oblasti vyvíjí a implementuje řešení pro širokou škálu manipulačních činností – od manipulace s výrobky a celými baleními, přes automatické vyjímání, předávání a zakládání dílů, až po obsluhu strojů. Navíc mohou být robotická ramena osazena dalšími doplňkovými prvky, například pro nanášení hmot pro lepení, utěsňování nebo svařování výrobků, sestavování výrobků, kamerovou kontrolu, třídění a mnoho dalších výrobních činností.
 

 Spojení robotizace s AMR pak posune skladové a vnitropodnikové manipulační procesy na novou úroveň. AMR může v mnoha ohledech zastoupit práci VZV a roboticky vyložené či uložené výrobky a balení převážet mezi výrobními procesy nebo sklady – buď na stojanech, nebo jako kompletní balení výrobků na standartních paletách.

 

VÝHODY AUTOMATIZACE MANIPULACE S VÝROBKY

RYCHLÁ NÁVRATNOST INVESTICE
 

VYŠŠÍ OBJEM A FLEXIBILITA VÝROBY
 

PŘESNOST A VYTRVALOST
 

DETAILNÍ DATA O PRODUKCI
 

HUMANIZACE NAMÁHAVÉ PRÁCE

 


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
 

                                         Pick and Place balící linka čokoládových pralinek   Balící a paletizační linka  Výuková linka SmartFactory
                                              Pick and Place balící linka čokoládových pralinek                       Balící a paletizační linka                                        Výuková linka SmartFactory                                                 
                                                                         
 

Jsme TEMEX již 30 let.
 

Vyvíjíme a konstruujeme průmyslovou automatizační techniku od jednoúčelových strojů až po automatické výrobní linky.

 Pomáháme svým partnerům zajistit plynulost výroby a přinášíme inovativní řešení problémů tam, kde je potřebují najít.